Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018/02/26/wycieczka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

20 lutego 2018 r. dzieci z grupy I „Biedronki” wybrały się na wycieczkę po mieście. W planie wycieczki była wizyta u zegarmistrza i poznanie jego pracy oraz oglądanie różnych zegarów znajdujących się w zakładzie. Pani Dyrektor oraz pani Ania pokazały dzieciom inne ważne i ciekawe miejsca naszego Opola. Przedszkolaki zwiedziły Ratusz, który jest siedzą władz naszego miasta. Z wieży ratuszowej oglądały trębacza, który codzienne wykonuje hejnał. Wraz z paniami dzieci zwiedziły jeszcze bibliotekę muzyczną przy opolskim rynku i podziwiały historyczną Wieżę Piastowską. Zadowolone wróciły do przedszkola.

{gallery}2018/02/26/wycieczka{/gallery}