W tym miesiącu Pszczółki ukończyły projekt dodatkowy "Biały Ząbek" podczas którego uczyły się jak prawidłowo dbać o zęby, na czym polega praca dentysty oraz co robić aby zapobiegać próchnicy. Dzieci za aktywny udział otrzymały nagrody i szczoteczki.

PP18

20.11  Pszczółki obchodziły Międzynarodowy Dzień Praw  Dziecka. Dzieci kodowały na macie, odkrywały zaszyfrowane prawa, tworzyły obrazek ustawiając kubeczki wg koordynatów. Dzieci swoje prawa mają i je dobrze znają!

30 października w naszym przedszkolu odbył się ,,Bal Jesieni". Dzieci z grupy Pszczółek i Biedronek przebrały się za jesienne zwierzęta oraz wróżki i czarodziei. Oprócz tańców odbyły liczne konkursy, gry i zabawy.
Szukaliśmy darów jesieni, graliśmy w gorącego ziemniaka, przez zabawę uczyliśmy się zasad zdrowego żywienia. Rozwijaliśmy też nasze zdolności poznawcze - rozwiązując liczne zagadki i rozpoznawaliśmy smaki soków. W ramach podtrzymania tradycji dzieci same nauczyły się ukisić kapustę.

Na zajęciach, dzieci z grupy I Biedronki dowiedziały się, jak należy dbać o zęby. Przedszkolaki samodzielnie wykonały pracę plastyczną z wykorzystaniem pasty do zębów.

W październiku grupa Pszczółek brała udział w  międzynarodowej inicjatywie na rzecz promowania kodowania i programowania w edukacji pod nazwą CodeWeek 2020. Z tej okazji odbyły się 3 zajęcia na macie do kodowania nawiązujące do aktualnie prowadzonej tematyki. Dzieci niezwykle angażują się w tego typu aktywności i z całą pewnością będą one przez Nas kontynuowane cały rok.