17 czerwca 2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania dzieci z grupy II, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Dzieci żegnały przedszkole krótkim przedstawieniem oraz tańcem i piosenką. Był to z pewnością czas nie tylko wspomnień, ale i wzruszeń. Już niedługo dzieci pójdą do szkoły, ale przed nimi jeszcze wakacje. Drogie dzieci życzymy Wam wszystkiego dobrego!

zdjcie 176

 

18 czerwca 2019 r. dzieci z grupy II Pszczółki zdobywały wiedzę i umiejętności na zajęciach z robotyki i programowania w Akademii Edukacyjnej. Na warsztatach dzieci pracowały w parach z klockami oraz przy komputerze. Dzięki dziecięcej kreatywności powstało wiele ciekawych robotów.

„Coraz bliżej lato” to temat ostatnich zajęć ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Uczymy Dzieci Programować – edycja trzecia”, realizowanego w naszym przedszkolu. Na spotkaniu rozmawialiśmy o planach wakacyjnych oraz o tym, z czym kojarzy nam się ta najcudowniejsza pora roku. Pszczółki miały mnóstwo pomysłów. Lato kojarzy im się przede wszystkim z radością, słońcem, lodami, truskawkami, kąpielami w basenie i w morzu, rodzinnymi wyjazdami do ciepłych krajów oraz wycieczkami po Polsce. Każdy miał mnóstwo pomysłów i chętnie opowiadał o zbliżających się wakacjach. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów i drobnych upominków.

18 czerwca 2019 r. świętowaliśmy urodzinki Zosi z grupy I Biedronki. Zosiu życzymy Ci dużo uśmiechu i radości!

IMG 20190618 WA0005

Emilka, Helenka, Lenka i Martynka wzięły udział w olimpiadzie z języka angielskiego „PRESCHOOL MASTERS”. Olimpiada odbyła się w Przedszkolu Niepublicznym „Bajka”. Do ścisłego finału dostała się Helenka. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy Wam wielu dalszych sukcesów!