25 czerwca 2018 r. Oliwia, Milenka, Miłosz i Hugo wzięli udział w Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego „PRESCHOOL MASTERS”. Olimpiada odbyła się w Przedszkolu Niepublicznym „Bajka”. Do ścisłego finału dostali się Oliwia i Hugo. Hugo wywalczył w olimpiadzie III miejsce. Wszystkim dzieciom gratulujemy udziału i ogromnej wiedzy, którą zdobyły dodatkową pracą. Życzymy Wam wielu sukcesów!

22 czerwca 2018 r. w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Opolu rozstrzygnięto VI Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Zwierzęta w literaturze dziecięcej”, którego współorganizatorem była nasza placówka. Jury wyłoniła zwycięzców – Wiktor – I miejsce, Maciuś - III miejsce oraz wyróżnienie dla Milenki. Dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne. Serdecznie gratulujemy!

20 czerwca 2018 r. zostaliśmy zaproszeni do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 w Opolu na przedstawienie „Żegnaj szkoło na wesoło!”. Spektakl przygotowali uczniowie klasy III B pod opieką nauczycielki Aldony Bieniek-Papaj. Uczniowie zabrali nas w cudowną wakacyjną podróż po krainach geograficznych Polski.

20 czerwca 2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania dzieci z grupy II „Pszczółki”, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Było to niezwykle ważne i wzruszające wydarzenie, zarówno dla dzieci, nauczycieli jak i rodziców. Przedszkolaki otrzymały od pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i książki oraz upominki od Rady Rodziców. Następnie był słodki poczęstunek i miło spędzone popołudnie. Drogie dzieci życzymy Wam wielu sukcesów w szkole!