Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018/03/19/szkola oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

15 marca 2018 r. przedszkolaki z grupy II „Pszczółki” zostały zaproszone na zajęcia otwarte do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 w Opolu. Dzieci przywitała pani dyrektor szkoły Maryla Strzała i zaprosiła na zajęcia. Wizyta w szkole bardzo spodobała się przedszkolakom. Zajęcia były ciekawe i różnorodne. W programie było programowanie, fizyka i chemia - ciekawe eksperymenty, zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej, matematyka - zabawy z figurami geometrycznymi oraz język polski - w świecie baśni.

{gallery}2018/03/19/szkola{/gallery}