Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018/03/20/zabawy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

16 marca 2018 r. grupa II „Pszczółki” wybrała się do Szkoły Podstawowej nr 28 w Opolu. Wszystkie dzieci brały udział w zabawach ruchowych prowadzonych przez panią Alicję Korzekwę, wychowawcę klasy 3. Uczniowie szkoły zaangażowani byli do pomocy przedszkolakom. Czas spędzony na sportowo jest szczególnie lubiany przez dzieci, które zadowolone wróciły do przedszkola.

{gallery}2018/03/20/zabawy{/gallery}