Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018/03/20/warsztaty oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

16 marca 2018 r. odbyły się w przedszkolu zajęcia z udziałem rodziców i dzieci grupy II. Warsztaty poprowadziła pani Julia Kępa. W programie były zabawy muzyczne z instrumentami perkusyjnymi oraz zabawy kreatywne, m.in. wykonywanie ozdób na przedszkolny kiermasz wielkanocny. Dobry humor dopisywał wszystkim uczestnikom warsztatów – tym „małym” i tym „dużym”

{gallery}2018/03/20/warsztaty{/gallery}