Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018/03/26/marzanna oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

21 marca 2018 r. nasze przedszkolaki ruszyły na spacer z Marzanną ulicami osiedla. W barwnym korowodzie, w pięknych wiosennych kapeluszach – dzieci wyganiały zimę. Nową porę roku przywitaliśmy głośno, kolorowo i radośnie. Marzanna jako symbol zimy, chorób i zła została zniszczona. A my obserwujemy pierwsze oznaki wiosny w otaczającej nas przyrodzie.

{gallery}2018/03/26/marzanna{/gallery}