Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2018/03/30/sniadanie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

28 marca 2018 r. delegacja dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w organizowanym na Rynku w Opolu IV Śniadaniu Wielkanocnym. Atmosfera pod Ratuszem była ciepła i serdeczna. Dzieci zaprezentowały wykonane w przedszkolu ozdoby świąteczne oraz częstowały ciastami i kanapkami przygotowanymi przez rodziców.

{gallery}2018/03/30/sniadanie{/gallery}