22 października 2020 r.  odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Pani Dyrektor kolorową kredką dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Do naszej Biedronkowej drużyny dołączyli: Natalia, Kacper, Kubuś, Lena, Robert, Lenka, Yefrem, Elinka, Aleksander, Dominik, Zosia i Agatka. Na koniec na wszystkie dzieci czekała słodka niespodzianka, dyplomy i  poczęstunek.

Dzieci z grupy ,,Pszczółki" w środę brały udział w wycieczce w ramach
projektu Mały Opolanin - Opole - Gród Piastów. Spacerowaliśmy po Opolu,
zobaczyliśmy charakterystyczne punkty w mieście, a następnie
uczestniczyliśmy w warsztatach.

Korzystając z pięknej, słonecznej pogody Biedronki wraz z paniami wybrały się na spacer do pobliskiego parku. Szukaliśmy oznak jesieni i zbieraliśmy skarby do naszego kącika przyrodniczego.

Awaria
numeru do Przedszkola Publicznego nr 18 “Zielony Domek” w Opolu -  77 474 60 06 – linia telefoniczna jest uszkodzona.
Prosimy dzwonić pod numer
77 402 41 78

Na zajęciach plastycznych Biedronki usprawniały ręce i doskonaliły koordynację wzrokowo-ruchową. Wszystkie dzieci starały się wykonać pracę samodzielnie.