25 września 2019 r. w przedszkolu obchodziliśmy jubileusz 55-lecia istnienia naszego Przedszkola. Tego dnia świętowaliśmy także nadanie nazwy naszej placówce - „Zielony Domek”. Pani dyrektor Małgorzata Sekula powitała przybyłych gości oraz przedstawiła historię naszej placówki. Następnie odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy urzędowej z nową nazwą przedszkola.

Imprezę uświetniły występy taneczne dzieci. Wśród wielu niespodzianek, które zostały przygotowane na uroczystość, nie zabrakło wielkiego tortu ufundowanego przez radę rodziców, a także można było spróbować wypieków rodziców dzieci. W sali zorganizowano galerię zdjęć przedstawiających działalności przedszkola oraz najważniejsze osiągnięcia. Całość uroczystości zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

To był wyjątkowy radosny dzień, pełen pozytywnych emocji.